Vodafone Faturalı Hatta Kredi Verilir

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Verilir

Günlük hayatın zorlukları hepimiz için geçerli. Bazı dönemlerde acil nakde ihtiyacımız olabiliyor. Eş, dost, akrabadan da eskisi gibi borç para almak mümkün değil. Bırakın arkadaşlarınızı aile fertlerinden bile para bulmanız günümüzde çok zor. Orta düzeyde ekonomiye sahip olan bir ailenin acil durumlar için nakit para bulması için birçok yönteme başvurması gerekebiliyor. Kapıların hepsi yüzüne kapanınca da kendini çaresiz durumda hissedebiliyor. Eğer sizin de acil nakde ihtiyacınız varsa kendinizi çaresiz hissetmenize hiç gerek yok. Çünkü size çok kolay bir yöntem önereceğiz. Vodafone faturalı hattı olanlara kredi veren kurumlardan destek almaya ne dersiniz?

Vodafone Faturalı Hattı Olanlara Kredi Fırsatı

Dilerseniz bir örnek ile ilerleyelim: Sağlık problemleri nedeni ile acil nakde sıkıştınız. İhtiyacınız olan miktar 3.000-5000 arası çok yüksek diyemeyeceğimiz bir miktar. Buna rağmen bir anda bu parayı bulmakta zorlanıyorsunuz. Bankadan kredi çekmek istiyorsunuz ancak kredinin onaylanmasını bekleyecek kadar vaktiniz de yok. Kredi kartınızdan nakit avans kullanmak da maddi açıdan hiç de doğru değil. Çünkü bankalar kredi kartı nakit avans uygulamasına yüklü faiz uyguluyor. İhtiyacınız olan tutarın üzerine faiz de eklendiğinde tutar neredeyse ikiye katlanıyor. Üstelik nakit avans ödemelerinde gecikme yaşanırsa uygulanan faiz oranı da ödenemeyen her ay artıyor. Sizin için daha uygun, daha kolay ve daha hızlı sonuç alabileceğiniz bir fırsat ı öneriyoruz. Vodafone faturalı hattınız üzerinden kredi kullanma imkanını öğretiyoruz.

Vodafone hattı üzerinden kredi çekme şartları

Vodafone hattı üzerinden kredi nasıl kullanılır? Merak edilen konunun detayları aşağıda yer alıyor:

  • Öncelikli olan koşul Vodafone hatlı bir cep telefonunuzun olmasıdır. Kimlik belgeniz ile birlikte bayilerimize ulaşırsanız size kredi kullandırma konusunda yardımcı olabiliriz. Bu uygulama kontörlü hat kullanıcıları için geçerli değildir.
  • Kullanmış olduğunuz hattın en az 6 aydır kullanılıyor olması ve faturalarının düzenli olarak ödenmiş olması gerekiyor.
  • Talep ettiğiniz tutar karşılığında bir cihaz satın alabilirsiniz. Satın aldığınız cihazın ödemeleri cep telefonunuzun faturasına yansıtılacaktır.
  • Aldığınız cep telefonunu aynı anda sizden satın alınmaktadır ve nakit olarak ödemesini gerçekleştirilmektedir.
  • Bu uygulamada çok az bir para kaybınız olmaktadır.
21.292 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?