Turkcell Faturalı Hattı Olanlara Kredi İmkanı

Turkcell Faturalı Hattı Olanlara Kredi İmkanı

Firmalar acil nakit ihtiyacı olan Turkcell müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. Firma aracılığı ile kredi alabilmeniz için kefile, teminata, gelir belgesine, sigortanıza ya da kredi notunuza bakılmamaktadır. Aynı şekilde kara listede olmanız da hattınız üzerinden kredi almanıza engel değildir.

Turkcell Kredi Çekme

Firmalar aracılığı ile kredi alabilmeniz için,

  • Turkcell’den faturalı hatta sahip olmanız,
  • Faturalı hattınızı en az 6 süre ile aktif olarak kullanmış olmanız,
  • Son olarakta en az 6 aydır aktif olarak kullandığınız bu faturalı hattın ödemelerini yine en az 6 ay düzenli ve eksiksiz şekilde ödemeniz gerekmektedir.

Turkcell Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Alabileceğiniz kredi miktarı abonelik sürenize, aktif olarak hattı kullanma sürenize ve düzenli olarak faturalarınızı ödeme faaliyetlerine göre değişiklik göstermektedir. Eğer hattınız faturasız ise, firmalar aracılığı ile kredi almanız mümkün değildir.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

İlk olarak firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Bayilerin iletişim numarasını arayabileceğiniz gibi birebir giderek yüz yüze görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Daha sonra, Turkcell bayilerine giderek, almak istediğiniz kredi miktarına göre bir cihaz satın almanız gerekmektedir. Turkcell firması, her 3 ayda bir vade seçeneği koymaktadır. Yani 3, 6, 9, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33 ve 36 ay vade imkanı tanımaktadır. Bu vade seçenekleri her cihaza çıkmaz fakat aldığınız cihaza uygun bir vade imkanı ile sözleşmeyi tamamlayın. Aldığınız cihazı hiç açmadan diğer bayilere teslim edin. Ve istediğiniz krediyi anında alın.

Hangi Cihazları Alabilirim?

Turkcell firması, internet üzerinden bu konuda detaylı bilgiyi vermektedir. Aynı zamanda belirli dönemler içerisinde ne kadar miktarda cihaz alabileceğinize dair bilgi mesajları da gelmektedir. Firmanın şubesine giderek, alabileceğiniz cihazları ve vade seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda hali hazırda kontratlı bir cihazınız varsa üzülmeyin. Çünkü Turkcell birden fazla kontratlı cihaz alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Ödemeleri Nasıl Gerçekleştiririz?

Cihazınızın ücreti, faturanıza yansıtılmaktadır. Bu sebeple aylık olarak faturanızla birlikte cihaz bedelini ödersiniz. Böylelikle Turkcell nakit kredi işlemini tamamlamış olursunuz.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi için isterseniz https://www.faturalihatlarakredi.com sitemizden inceleyebilirsiniz

30.708 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?