Türk Telekom -Avea- Faturalı Hatta Kredi Çıkartılır

Türk Telekom -Avea- Faturalı Hatta Kredi Çıkartılır

Bankalardan kredi kullanamayan kişi sayısı hızla arttıkça alternatif hizmet ve çözüm yolları aranmaya başladı. Bu yollardan birisi de faturalı hatta kredi hizmeti oldu. Sizde Türk Telekom ve Avea hattınız üzerinden maddi sorunlarınızdan anında kurtulabilirsiniz.. Yapmanız gereken sadece firmamıza başvuru yapmak. Öncesinde aklınızda var olan soru işaretlerinden kurtulmanız için prosedür hakkında biraz bilgi verelim.

Faturalı Hatta Kredi Nedir, Nasıl Alınır?

Öncelikle hattınızın yeni olmaması ve en az 4 aylık süreç de düzenli olarak kullanmanız gerekiyor. Kullanımınız esnasında da faturanızın gecikmeye ve hattınızın kapanmaya uğraması da oldukça önemlidir. Eğer fatura ödeme düzeniniz yok ise maalesef güvenilir olmayan müşteri olarak tanınacak olduğunuz için kredinize onay verilmeyebilir. Kısaca yeri gelmişken söz edelim ki yeni düzenleme ile telefon fatura ödeme düzeni kredi notunuzu direk etkilemeye başladı.

Faturaya Kredi de Vade Sayısı

Kredi vade süresi de diğer merak edilen sorular arasında 12 aydan başlayarak 24 aya varan vade seçeneklerinden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Vade süresi ne kadar uzun olur ise aylık ana kullanım bedeline yapılacak eklenti de o kadar az olur. Yüklü ödeme yapmak ve cebinizi zora sokmak istemiyor iseniz uzun vade tercih etmenizin artısı olacaktır. Kullanabilir kredi rakamları ise minimum 500 TL maksimum ise 4 bin TL arasında değişmektedir.

Banka kredi vermiyor, para bulmam lazım gibi tüm sorunlarınızdan anında hattınız üzerinden kredi kullanarak sizde kurtulabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyin. Sadece Türk Telekom ve Avea üzerinden değil aynı şekilde Turkcell ve Vodafone üzerinden de aynı kredi hizmeti verilmektedir. Tarafımıza en çok iletilen sorulardan birisi de düzenli olarak TL yüklemesi yapıyorum fakat hattım faturasız yine de kredi kullanabilir miyim oldu? Bu durum da kredi kullanmanız zor fakat hattınızı faturalıya çevirip kısa bir süre kullandıktan sonra kredi talebinde bulunabilirsiniz. Büyük bir olasılık ile de bu işlem sonrasında kredi kullanabilirsiniz. Bu tarz sorularınız için sıkça sorulan sorular sayfasına bakabilirsiniz.

11.666 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Hülya kuş dedi ki:

  Tel no alabilirmiyim

  1. erol dedi ki:

   İletişim kısmından ulaşırsanız telefon no verilecektir.

 2. Baris dedi ki:

  2 aydır faturaliyim kredi çıkar mi bilgi almak istiyorum

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?