TTNET Kablotv Superonline vb İnternet Faturası Hattı Olanlara Kredi

TTNET Kablotv Superonline vb İnternet Faturası Hattı Olanlara Kredi

Kredi bizim işimiz! En kısa zamanda, en kolay şekilde kredi kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Size prosedürlerden uzak, belge yığını talebinde bulunmadan aynı gün kredi kullanma fırsatı sunuyoruz. İhtiyacınız olan paraya ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Ttnet, kablotv vb. internet faturası hattı olanlara kredi vermek bizim işimiz!

Kara listedekilere faturalı kredi

Kara listede olanlar için paraya ihtiyaç olduğu zamanlarda kredi kullanma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Daha önce bankadan çekilen kredinin aylık ödemelerinde aksaklık yaşayan kişiler belirli bir dönem sonra kara listeye girer. Bu süreçte borcunun tamamı kapansa dahi 5 yıl kadar süre ile hiçbir bankadan kredi kullanamaz. Kara liste iseniz ve acil nakde ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizim koşullarımız bu kadar zorlayıcı değil emin olabilirsiniz. Kredi skoru, çalışma durumu, kara liste gibi konular bizim taleplerimiz arasında yer almıyor. Sizden istenilen sadece sizin üzerinize kayıtlı olan Ttnet, kablotv vb. internet faturasıdır.

Kredi kartı borçlarınızı faturaya ek kredi ile kapatın

Kredi kartı kullanıcıları düşük miktardaki nakit ihtiyaçları için nakit avans kullanabiliyor. Ancak nakit avans faiz oranları o kadar yüksek ki çekilen paranın geri ödemesi ile karşı karşıya kalınca pişman olunuyor. Bunun yerine gelin biz size kredi kullandıralım. İhtiyacınız olan parayı ulaşmak için ufak bir komisyon karşılığı size yardımcı olalım. Böylece bankaların yüksek faiz politikasına maruz kalmamış olursunuz.


Bilgi: Sabit Telefon Hattı Olana Kredi


Örneğin; acil 3.000 TL ye ihtiyacınız var ve zamanınız çok kısıtlı. Aynı gün paraya ulaşmanız gerekiyor. Krediyi bankadan çekmek için zamanınız yok, kredi kartından nakit avans kullanmak istemiyorsunuz çünkü geri dönüşünün çok yüklü olacağını biliyorsunuz. Biz aynı gün parayı temin edelim ve siz sadece aylık olarak geri ödemelerini yapın. Bu yöntem düşük meblağlı ihtiyaçlarınız için oldukça avantajlı.

Kredi Vadesi

Ttnet, kablotv, superonlineveya diğer internet faturalarından bir tanesi sizin adınıza kayıtlı ise bayilerimizden kredi kullanabilirsiniz. Aynı gün içerisinde kullandırılan kredinin maksimum tutarı 5.000 TL olabilir. Uygulanan vade ise 24 ay ve üzeridir. Krediyi kullanmanız işte bu kadar kolay. Hiçbir zahmete girmeden, hızlı ve basit bir şekilde ihtiyacınız olan para elinizde. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmeniz olacak.

5.882 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. ozlem dedi ki:

  size nasıl ulaşabilirim?

  1. erol dedi ki:

   İletişim adresimizden mail gönderiniz. Sırayla dönüş yapılmaktadır

 2. Serkan dedi ki:

  Superonline kredi talebi

 3. Ibrahim dedi ki:

  Superonline internetim var ve nakte ihtiyacim var

 4. Süleyman Gül dedi ki:

  Üç adet internet hattım var acil kredi kullanmak istiyorum

 5. Bestami dedi ki:

  Ttnet

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?