Sabit Telefon Hattı Olana Kredi

Sabit Telefon Hattı Olana Kredi

Bankalar ile arası bozuk olanlar size bir müjdemiz var! Ev hanımları; maddi gelire sahip olmadığınız için kredi kullanamayacağınızı sakın düşünmeyin. Çünkü teklifimiz sizin için de geçerli. Emekli, öğrenci fark etmeden size kredi kullanma fırsatı veriyoruz. Üstelik çok kolay şartlar altında. Sabit telefon hattı olana kredi veriyoruz!

Bankalardan kredi talebinde bulunurken; kara listeydi, kredi skoruydu, SGK primiydi derken düşünecek o kadar çok konu var ki! Sizce bu kadar zahmete değer mi? Harcadığınız zaman kaybı da ayrı bir sorun. Tüm bunların yerine gelin size krediyi biz verelim. Tek koşul; sabit bir telefon hattınızın bulunması.

Ev hanımı veya öğrenci iseniz, geliriniz bulunmadığı için banka veya diğer kurumlardan kredi almanız neredeyse imkansız diyebiliriz. Ama bizim böyle bir koşulumuz yok. İster emekli olun, ister öğrenci eğer evinizde veya ofisinizde sizin üzerinize kayıtlı bir sabit hattınız var ise size kredi kullandırabiliyoruz.

Acil nakde sıkıştığınızda çok kolay olan bu yöntem için tek zorunlu şart, üzerine kayıtlı bir sabit telefonun olmasıdır. Ev veya iş yeri telefonu fark etmiyor. Önemli olan sizin üzerinize kayıtlı olması. Kredi koşulları hakkında biraz bilgi verelim.

Sabit Hattı Olana Ne Kadar Kredi Verilir?

Çok yüksek tutarlar için geçerli olmayan bu yöntem 5.000 TL ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için geçerli. Sabit hat kullanıcısı olarak bizimle irtibata geçmeniz durumunda size ihtiyacınız olan parayı taksit halinde sunuyoruz. Nasıl mı? Kurumumuzdan ihtiyacınızın bedeli tutarında bir telefon satın alıyorsunuz ve ödemelerinizi taksitler halinde sabit telefon faturanıza ekliyoruz. Örneğin; aylık olarak ortalama telefon faturanız 50 TL geliyor. Satın aldığınız telefonun aylık taksit bedeli ise 80 TL. Aylık sabit hattınız için yapılan toplam ödeme 130 TL olacaktır.

İşleyiş

Size sattığımız cihazı aynı anda geri satın alıyoruz ve ihtiyacınız olan nakit parayı hemen size teslim ediyoruz. Bu hizmetin karşılığı olarak sizden ufak miktarda komisyon alıyoruz. Komisyon denince sakın gözünüz korkmasın. Emin olun bankaların kredi veya nakit avans için uyguladığı faiz bedelinden çok daha düşük miktarda komisyon bedeli uygulanıyor.

2.248 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?