Sabit Telefon Hattı Olana Kredi

Sabit Telefon Hattı Olana Kredi

Bankalar ile arası bozuk olanlar size bir müjdemiz var! Ev hanımları; maddi gelire sahip olmadığınız için kredi kullanamayacağınızı sakın düşünmeyin. Çünkü bu yöntem sizin için de geçerli. Emekli, öğrenci fark etmeden size kredi kullanma fırsatını anlatıyoruz. Üstelik çok kolay şartlar altında. Sabit telefon hattı olana kredi fırsatı!

Bankalardan kredi talebinde bulunurken; kara listeydi, kredi skoruydu, SGK primiydi derken düşünecek o kadar çok konu var ki! Sizce bu kadar zahmete değer mi? Harcadığınız zaman kaybı da ayrı bir sorun. Tüm bunların yerine para bulmanın farklı bir yolu var. Tek koşul; sabit bir telefon hattınızın bulunması.

Ev hanımı veya öğrenci iseniz, geliriniz bulunmadığı için banka veya diğer kurumlardan kredi almanız neredeyse imkansız diyebiliriz. Ama bu yolun böyle bir koşulu yok. İster emekli olun, ister öğrenci eğer evinizde veya ofisinizde sizin üzerinize kayıtlı bir sabit hattınız var ise size kredi kullanabilirsiniz.

Acil nakde sıkıştığınızda çok kolay olan bu yöntem için tek zorunlu şart, üzerine kayıtlı bir sabit telefonun olmasıdır. Ev veya iş yeri telefonu fark etmiyor. Önemli olan sizin üzerinize kayıtlı olması. Kredi koşulları hakkında biraz bilgi verelim.

Sabit Hattı Olana Ne Kadar Kredi Verilir?

Çok yüksek tutarlar için geçerli olmayan bu yöntem 5.000 TL ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için geçerli. Sabit hat kullanıcısı olarak telefon bayisine gittiğinizde ihtiyacınızın bedeli tutarında bir telefon satın alıyorsunuz ve ödemelerinizi taksitler halinde sabit telefon faturanıza eklenir. Örneğin; aylık olarak ortalama telefon faturanız 50 TL geliyor. Satın aldığınız telefonun aylık taksit bedeli ise 80 TL. Aylık sabit hattınız için yapılan toplam ödeme 130 TL olacaktır.

İşleyiş

Size satılan cihazı aynı anda geri satın alınır ve ihtiyacınız olan nakit parayı hemen size teslim edilir. Aradaki fark bankaların aldığı nakit avans ve kredi faizlerinden çok daha düşük bir rakamdır.

5.284 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. HaticeSemerci dedi ki:

    Selam. Superonline sabit ev telefonuma
    Kredi istiyorum yardımcı olur musunuz saygılar.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?