Kredi Çıkartıyoruz 2020

Kredi Çıkartıyoruz 2020

Gelir ve gider dengesini sağlayamayan ya da koruyamayan insanlar ilk olarak ek işler bularak borçlarını tamamlamaya çalışmaktadırlar. Fakat günümüzde ek iş dediğimiz de yarım zamanlı işler akla gelmektedir. Ve herkes tarafından bilindiği gibi yarım zamanlı işlerin de kazançları oldukça düşük olmaktadır. Bu nedenle zor yoldan ve zahmet içerisinde kazanılan bu para da genelde günlük ihtiyaçlara giderek yok olmaktadırlar.

Borçlara ve kısa sürede ödemelere ihtiyacı olan kişilerin esas yapmaları gereken ek işler yerine, düşünerek yeni yöntemler üretmektir. Gelen para ancak günlük işlere yetiyorsa, borcunuza da bir katkısı olmayacaktır. Bu nedenle sizlere gereken en önemli şey toplu paradır. Fakat günümüzde de nakdi olarak borcu olan kişilere yardımcı olabilecek yerler ya da kişiler oldukça azdır. Çünkü böyle bir yardımda bulunmak için bile en azından bir kefil ya da bir taşınmaza ihtiyacınız vardır.

Bankalardan kredi alamayan, finansal yardımlarda bulunan firmaların istediği kriterleri taşıyamayan kişilerden biriyseniz kredi danışmanlık firmaları sizler için kefil yok, ipotek yok ve herhangi bir şartta yok şeklinde kredi çıkartmaktalar..

Kredinizi Nasıl Çıkartılır?

Bu bankalardan kredi çıkartma işi esasında öncelikle bu yazımızın amacı sizi uyarmaktır.


UYARI: kredi çıkartıyoruz şeklinde sizn kişisel bilgilerinizi isteyen ve önden peşinat ücret isteyen kimselerden uzak durunuz itibar etmeyiniz.


Yalnız bazı firmalarda bu konuda gerçekten profesyonel hizmet vermekte sizi doğru bir şekilde yönlendirmektedir. Bu firmalar bankadan kredinizi çıkarttıktan sonra komisyon almaktadır.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Bu firmalara başvuru yapabilmek için bankaların sizlere sorduğu herhangi bir prosedüre ihtiyacınız yoktur. Kredi notunuzun düşük olması bir engel değildir.. İster kara listede olun, ister emekli olun; isterseniz öğrenci olun, isterseniz de ev hanımı olun. Siz ödeyebileceğiniz bir kredi almak istiyorsanız, her şeyin bir yolu vardır diyerek hizmet vermektedirler. Kredi kartı ödemelerinizdeki dengesizlikler, tutarsız alışverişleriniz, sigortasız olmanız ya da icrada dosyanızın olması ya da buna benzer herhangi durumlar, bizleri ilgilendirmemektedir. Bu nedenle 18 yaşını geçmiş olmak kaydı ile her yaştan ve her durumdan insan sonuca ulaşabilir.

Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki, sizlerden başvurularınız için, dosya ya da noter masrafları için, evraklar için ya da yol gibi durumlar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Dolayısıyla dilerseniz başvuru yapıp, deneme de yapabilirsiniz. Tüm işlemler ön ödemesizdir.

Kredi Çıkartıyoruz Danışmanlığı Avantajları

  • Firmalardan birden fazla kredi için destek kullanabilirsiniz. Yeter ki aldığınız ilk kredinin ödemelerini düzenli olarak yapın ve firmamız ile olan güven ilişkinizi zedelemeyin. Elbette bu şartlar altında dilediğiniz kadar ve dilediğiniz miktarlarda kredi kullanmanız mümkün.
  • Tüm kredileriniz gelir durumunuza göre şekillendirilerek onaylanır. Dolayısıyla ihtiyacınız olan miktar ne olursa olsun, sizlere uygun şartlar sağlanarak verilecektir. Gelir durumunuz bu hususta önem arz eder. Bu nedenle almak istediğiniz tutar ne olursa olsun, gerçekçi bir biçimde gelir durumunuzu da belirtin. Böylece geliriniz ile orantılı bir program sayesinde kredinize kavuşun.
  • Eğer bankalardan kredi almak istiyorsanız ve kredi notunuz bunun için elverişli değilse, firmaların kredi notunuzun düzeltilmesine destek sağlamaktadır. Bu nedenle sizlere yapılandırma paketleri sunulmaktadır. Bu paketler sayesinde kredi notunuz düzeltilir ve bankalardan kredi almanız sağlanır.
  • Kredi almak için herhangi bir kefile ihtiyacınız bulunmamaktadır. Aynı zamanda bankadan kredi kullanmak istiyorsanız ve banka şartlarında kefil bulundurmak varsa, sizler için danışmanlık yapılmakta ve kefil istemeyen bankalar ile anlaşma sağlanmaktadır.

 

 

693 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?