Kredi Çıkartıyoruz 2018

Kredi Çıkartıyoruz 2018

Gelir ve gider dengesini sağlayamayan ya da koruyamayan insanlar ilk olarak ek işler bularak borçlarını tamamlamaya çalışmaktadırlar. Fakat günümüzde ek iş dediğimiz de yarım zamanlı işler akla gelmektedir. Ve herkes tarafından bilindiği gibi yarım zamanlı işlerin de kazançları oldukça düşük olmaktadır. Bu nedenle zor yoldan ve zahmet içerisinde kazanılan bu para da genelde günlük ihtiyaçlara giderek yok olmaktadırlar.

Borçlara ve kısa sürede ödemelere ihtiyacı olan kişilerin esas yapmaları gereken ek işler yerine, düşünerek yeni yöntemler üretmektir. Gelen para ancak günlük işlere yetiyorsa, borcunuza da bir katkısı olmayacaktır. Bu nedenle sizlere gereken en önemli şey toplu paradır. Fakat günümüzde de nakdi olarak borcu olan kişilere yardımcı olabilecek yerler ya da kişiler oldukça azdır. Çünkü böyle bir yardımda bulunmak için bile en azından bir kefil ya da bir taşınmaza ihtiyacınız vardır.

Bankalardan kredi alamayan, finansal yardımlarda bulunan firmaların istediği kriterleri taşıyamayan kişilerden biriyseniz, en doğru adrestesiniz diyebiliriz. Firmamız uzun yıllardır kazandığı finansal tecrübe sayesinde, siz değerli misafirlerine her anlamda yardımcı olmaktadırlar. Üstelik kefil yok, ipotek yok ve herhangi bir şartta yok.

Kredinizi Nasıl Çıkartıyoruz?

Firmamız edindiği tecrübeler dolayısı ile oldukça profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Bizlere ulaşmak ve derdinizi paylaşmak bir telefon uzağınızda, bir tık yakınınızdadır. Dilediğiniz anda web sitemize girerek hizmetlerimizi inceleyebilir, kredi almak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Krediye ihtiyacınız varsa, sitemizde bulunan başvuru formunu doldurun ve bizlere iletin. Bu forma almak istediğiniz tutarı, ödeme yapabileceğiniz tutarı ve dilediğiniz vade sayısını da ekleyerek, bizlere talepleriniz hakkında net bilgiler verebilirsiniz. Unutmayın, forma yazacağınız her türlü bilgi, değerlendirme aşamasında bizlere bir kaynaklık edecektir.

Doldurduğunuz form bizlere iletildiği an, değerlendirme sürecine alınacaktır. Uzman personel kadromuz sayesinde değerlendirme işlemlerimiz oldukça kısa sürmektedir.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Firmamıza başvuru yapabilmek için bankaların sizlere sorduğu herhangi bir prosedüre ihtiyacınız yoktur. Kredi notunuzu umursamıyoruz, aylık gelirinizi sormuyoruz. İster kara listede olun, ister emekli olun; isterseniz öğrenci olun, isterseniz de ev hanımı olun. Siz ödeyebileceğiniz bir kredi almak istiyorsanız, bizler de size bu şansı sunuyoruz. Kredi kartı ödemelerinizdeki dengesizlikler, tutarsız alışverişleriniz, sigortasız olmanız ya da icrada dosyanızın olması ya da buna benzer herhangi durumlar, bizleri ilgilendirmemektedir. Bu nedenle 18 yaşını geçmiş olmak kaydı ile her yaştan ve her durumdan insana kapımız açıktır.

Krediye ihtiyacınız varsa, fırsat ayağınıza kadar geldi. Yeter ki başvurularınızı yapın, formumuzu doldurun ve bizlere gönderin. Yıllardır hizmet veren bir firma olarak, yapılan başvuruların tümüne net bir yanıt vermiş ve müşterilerimizin yanımızdan mutlu ayrılmasını sağlamış bulunuyoruz. Siz neden onlardan biri olmayasınız? Gelin, sizlerin de ihtiyaç duyduğunuz parayı size sağlayalım ve güzel bir ödeme programı ile sizleri de sıkıntıya sokmadan tüm dertlerinize çare olalım.

Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki, sizlerden başvurularınız için, dosya ya da noter masrafları için, evraklar için ya da yol gibi durumlar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Dolayısıyla dilerseniz başvuru yapıp, deneme de yapabilirsiniz. Kredilerimizin tamamı ön ödemesizdir.

Kredi Çıkartıyoruz Avantajları

  • Firmamızdan birden fazla kredi kullanabilirsiniz. Yeter ki aldığınız ilk kredinin ödemelerini düzenli olarak yapın ve firmamız ile olan güven ilişkinizi zedelemeyin. Elbette bu şartlar altında dilediğiniz kadar ve dilediğiniz miktarlarda kredi kullanabilirsiniz.
  • Tüm kredileriniz gelir durumunuza göre şekillendirilerek onaylanır. Dolayısıyla ihtiyacınız olan miktar ne olursa olsun, sizlere uygun şartlar sağlanarak verilecektir. Gelir durumunuz bu hususta önem arz eder. Bu nedenle almak istediğiniz tutar ne olursa olsun, gerçekçi bir biçimde gelir durumunuzu da belirtin. Böylece geliriniz ile orantılı bir program sayesinde kredinize kavuşun.
  • Eğer bankalardan kredi almak istiyorsanız ve kredi notunuz bunun için elverişli değilse, firmamız kredi notunuzun düzeltilmesine destek sağlamaktadır. Bu nedenle sizlere yapılandırma paketleri sunulmaktadır. Bu paketler sayesinde kredi notunuz düzeltilir ve bankalardan kredi almanız sağlanır.
  • Kredi almak için herhangi bir kefile ihtiyacınız bulunmamaktadır. Aynı zamanda bankadan kredi kullanmak istiyorsanız ve banka şartlarında kefil bulundurmak varsa, sizler için danışmanlık yapılmakta ve kefil istemeyen bankalar ile anlaşma sağlanmaktadır.

Bilgi ve iletişim: bankasizkredicikartilir@gmail.com

 

 

90 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?