Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Faturalihatlarakredi.com hizmetleri olarak ilk etapta faturalı hatta kredi ve faturaya ek cep telefonu hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Faturaya ek ihtiyaç kredisi kapsamında düşük limitli kredi olarak bir sistem mevcuttur. Genelde üst limit olarak 4.000 TL ve 5.000 TL limitli kredi işlemleri yapılmaktadır.

Diğer faturalı hatta cep telefonu kredisi hizmetini de zaten bir çok operatörde kendi bünyesinde benzer bir sistemi anlaşmalı olduğu telefon markalarıyla yapmaktadır. Ama operatörler sadece belirli marka ve model telefonları sağladıkları için hizmetleri eksik kalmaktadır.

Kredi talep miktarı fazla olanlar için yüksek limitli kredi seçenekleri mevcuttur. Bu konu genelde iki aşamada gerçekleşmektedir;

  1. Bankalardan kredi çıkartma
  2. Senetle kredi

Her iki işlem içinde bizimle iletişime geçerek danışmanlarımızdan bu konular hakkında bilgi alabilirsiniz..

Hizmetlerimizde danışmanlarımız her aşamada sizinle birebir görüşmek suretiyle yardımcı olmaktadır. Profesyonel bir şekilde hizmet alabilmeniz için ve yoğunluğun işlemleri geciktirmemesi için ön mail görüşmeleri akabinde telefonda ve yüz yüze irtibatlar sağlanmaktadır.

Kredi danışmanlık hizmetleri kapsamında kredi çıkartma, dosya masrafı, kargo parası v.s değişik bahane ve sebeplerle hiç bir şekilde önden komisyon veya peşin ücret istenmemektedir. İsteyen kimselere de itibar etmeyiniz.