Faturalı Hattı Olana Cep Telefonu Kredisi

Faturalı Hattı Olana Cep Telefonu Kredisi

Çok yüksek tutarda olmayan ihtiyaçlarınız için bankalardan kredi kullanmak ne kadar doğru acaba? Bankaların kredi değerlendirmesi sırasında zaman kaybına uğrayacağınızı ve ödediğiniz faiz bedeli ile kullanacağınız tutar arasındaki tutarsızlığı düşünmeniz ve ona göre karar vermeniz gerekir. Unutmayın! İhtiyaçlarınız için gerekli olan paraya ulaşmanın tek yolu bankalar değil. Faturalı hattı olana cep telefonu kredisi de veriliyor. Nasıl mı?

Faturaya Ek Cep Telefonu

Uzun zamandır evinizde ufak tefek değişiklikler yapmak istiyorsunuz ancak zorunlu olan ihtiyaçlarınızdan bir türlü fırsat gelmiyor. Masrafları karşılayacak peşin paranız da yok. Üstelik tutar çok da yüksek değil. 3.000 TL için bankalardan kredi çekmek de çok mantıklı gelmiyor. Dosya masrafı, uygulanan faiz derken meblağ git gide artıyor. İstenen evraklar, koşullarda ayrı bir sorun sizin için. Beklemenize rağmen kredinizin onaylanacağı da garanti değil. Bu kadar zaman kaybına ve çabaya gerek yok.

Faturaya ek cep telefonu kredisi başvuru şartları

Çok acil paraya ihtiyacınız var ve faturalı hat kullanıyorsanız çözüm yolu artık çok basit.  Koşul ve şartları hakkında detaylar ise şöyle:

  • Mevcut hattınızı ( kredi kullanmak istediğiniz cep telefonu hattınız ) en az 6 ay boyunca kullanıyor olmalısınız.
  • Son 6 aya ait ödenmemiş faturanızın olmaması gerekir.
  • Faturasız hat kullanıcıları kredi kullanma fırsatından yararlanamaz.
  • Kredi kullanımı için; kefil aranmaz, sicilinizin bozuk olması önemli değildir. Ev hanımı, emekli, öğrenci, çalışan herkes bu fırsattan yararlanabilir. Tek koşul faturalı bir hatta sahip olmaktır.
  • Kredi talebinde bulunurken kimlik belgenizin yanında bulunması gerekir.
  • Kredi kullanabileceğiniz tutar maksimum 4.000 TL’dir. 24 ay ve üzeri vade kullanılabilir.

https://www.faturalihatlarakredi.com sitesinin anlattığı bu yolla; faturalı hat üzerinden kredi kullanmanın yolu bu kadar basit aslında. Faturalı hattınız üzerinden kullandığınız kredinin ödemeleri ise, mevcut cep telefonu faturanıza eklenir. Çoğu firma yaptığı taksitlendirmeye ek bir ücret almamaktadır.

3.048 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?