Elektrik Su ve Doğalgaz Faturasını Getirene Kredi

Elektrik Su ve Doğalgaz Faturasını Getirene Kredi

O kadar zor günlerden geçiyoruz ki, finansal konuda zorluk yaşadığımızda her türlü koşulu ve imkanı değerlendiriyoruz. Özellikle de çok acil paraya ihtiyacımız olduğu durumlarda. Bazen düşük miktarda parayı bile çok acil bulamıyoruz. Çünkü sadece biz değil, toplum olarak ekonomik anlamda zor günlerden geçiyoruz ve etrafımızda birçok insan bizimle aynı koşullarda. Geliriniz çok yüksek değilse veya köşede kötü günler için ayırdığınız birikiminiz yoksa her kapıyı çalmanız gerekir. Hele bir de zamanınız kısıtlı ise işiniz daha da zorlaşır. Biz size kullanımı çok kolay olan bir kredi imkanı sunuyoruz. İddia ediyoruz bu kadar kolay acil paraya ulaşabileceğiniz başka bir yol bulamazsınız!

Faturaya Kredi Verme Şartları

Sorun olan sadece paraya ihtiyacınızın olması değil, zamanlama açısından da çok acil bu paraya ulaşmanız gerekirse bu yol size  yeterli. Aynı gün içerisinde  ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz. Üstelik kefil yok, gelir belgesi yok. Siciliniz ise  hiç sorun değil. Kara listede bile olsanız kredi kullanabilirsiniz. Skor derdi yok, çalışma durumunuzun bile önemi yok. Sizden talep edilen; elektrik, su ve doğal gaz faturanızdan herhangi bir tanesini getirmeniz olacaktır. Yanlış duymadınız; elektrik, su ve doğal gaz faturasını getirene kredi kullanma fırsatı.

Kredi limiti nedir?

Bu yöntemi kullanırken çok yüksek tutarlarda bir krediden bahsetmiyoruz aslında. Maksimum kullandırılan kredi tutarı 5.000 TL olacaktır. Sizin de ortalama olarak bu tutarda paraya ihtiyacınız var ise deneyebilirsiniz.Bunun içinde sizden istenilen tek şey sizin adınıza kayıtlı olan elektrik, su, doğal gaz faturalarından herhangi biri ve kimlik belgesi olacaktır. Sonrasında 24 ay vade ile 5.000 TL’ye kadar olan kredinizi siz ödersiniz. Satın aldığınız cihazı 4500 tl civarı paraya forumlarda, ikinci el mağazaları veya diğer telefon bayilerine satabilirsiniz.

Acil durumlarda ihtiyacınız olan paraya ulaşmanız bu kadar kolay. Hem maddi açıdan hem de zaman açısından tasarruf edebileceğiniz bu yöntemi kullanmak isterseniz hemen hemen tüm teknoloji marketleri yapmaktadır.

4.511 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. özge dedi ki:

  acil 10.000 TL kredi çekmem gerekiyor.

  1. Rıza dedi ki:

   Merhaba size nasıl ulaşabilirim

 2. Ahmet durmuş dedi ki:

  Lutfen bu kredi olanağından yararlanmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Vedat dedi ki:

   Acil kredi olanağından yararlanmak istiyorum bana ulaşır mıısınız

 3. Kaan dedi ki:

  5000 lira çekmek istiyorum

 4. meliha yüksel dedi ki:

  doğalgaz faturası üzerinden kredi kullanmak istiyorum bilgi verebilirmisiniz

 5. Gülten dedi ki:

  Nasıl ve nerden çekebilirim

 6. Ayhan dedi ki:

  Adıma iki tane kayıtlı elektrik abonesi var ikisinide düzenli yatırıyorum bunlar Kredi çekebilir miyim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?