Elektrik Su ve Doğalgaz Faturasını Getirene Kredi

Elektrik Su ve Doğalgaz Faturasını Getirene Kredi

O kadar zor günlerden geçiyoruz ki, finansal konuda zorluk yaşadığımızda her türlü koşulu ve imkanı değerlendiriyoruz. Özellikle de çok acil paraya ihtiyacımız olduğu durumlarda. Bazen düşük miktarda parayı bile çok acil bulamıyoruz. Çünkü sadece biz değil, toplum olarak ekonomik anlamda zor günlerden geçiyoruz ve etrafımızda birçok insan bizimle aynı koşullarda. Geliriniz çok yüksek değilse veya köşede kötü günler için ayırdığınız birikiminiz yoksa her kapıyı çalmanız gerekir. Hele bir de zamanınız kısıtlı ise işiniz daha da zorlaşır. Biz size kullanımı çok kolay olan bir kredi imkanı sunuyoruz. İddia ediyoruz bu kadar kolay acil paraya ulaşabileceğiniz başka bir yol bulamazsınız!

Faturaya Kredi Verme Şartları

Sorun olan sadece paraya ihtiyacınızın olması değil, zamanlama açısından da çok acil bu paraya ulaşmanız gerekirse bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Aynı gün içerisinde size ihtiyacınız olan parayı temin edebiliriz. Üstelik kefil yok, gelir belgesi yok. Siciliniz ise bizim için hiç sorun değil. Kara listede bile olsanız size kredi kullandırabiliriz. Skor derdi yok, çalışma durumunuzun bile önemi yok bizim için. Sizden talep edilen; elektrik, su ve doğal gaz faturanızdan herhangi bir tanesini bize getirmeniz olacaktır. Yanlış duymadınız; elektrik, su ve doğal gaz faturasını getirene kredi kullanma fırsatı veriyoruz.

Kredi limiti ve komisyon oranı nedir?

Bu yöntemi kullanırken çok yüksek tutarlarda bir krediden bahsetmiyoruz aslında. Maksimum kullandırılan kredi tutarı 5.000 TL olacaktır. Sizin de ortalama olarak bu tutarda paraya ihtiyacınız var ise, bize ulaşabilirsiniz. Size bu krediyi aynı gün kullandırarak aylık taksitler halinde ödemenizi sağlıyoruz. Bunun içinde sizden istenilen tek şey sizin adınıza kayıtlı olan elektrik, su, doğal gaz faturalarından herhangi biri ve kimlik belgesi olacaktır. Sonrasında 24 ay vade ile 5.000 TL’ye kadar olan kredinizi ufak bir komisyon bedeli karşılığı kullanabilirsiniz.

Acil durumlarda ihtiyacınız olan paraya ulaşmanız bu kadar kolay. Hem maddi açıdan hem de zaman açısından tasarruf edebileceğiniz bu yöntemi kullanmak isterseniz sizi bayilerimize bekliyor olacağız. Danışmanlarımız aracılığı ile merak ettiğiniz her sorunun yanıtını alabilir ve kredi kullanımı konusunda destek alabilirsiniz.

1.758 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. özge dedi ki:

    acil 10.000 TL kredi çekmem gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?