Acil Paraya İhtiyaç Duyanlara Müjde

Acil Paraya İhtiyaç Duyanlara Müjde

Ülkemiz koşullarında para çok büyük bir güçtür. Hemen hemen herkesin belli dönemlerde ciddi nakit ihtiyaçları olmaktadır. Bankalar ile bu ihtiyacı gideremeyen kişiler yani bankalardan kredi alamayan kişiler ya kredi danışmanlık firmalarına başvurmakta ya da kredi veren kişilere ulaşmaktadır. Kredi danışmanlık firmaları yasal işlemler yapmamaktadır. Fakat faturalı hattınıza kredi verenler  yasallıktan uzak herhangi bir işlem yapmamaktadır.

Bayiler Kredileri Nasıl Vermektedir?

Teknoloji bayileri faturalı hatta sahip müşterilerine kolayca kredi vermektedir. Bunun tek koşulu en az 6 ay süreli bir faturalı hatta sahip olmak ve bu hattın aylık faturalarını düzenli ve eksiksiz şekilde ödemiş olmalarıdır. Sizler hattınız üzerinden taksitle telefon veya elektronik cihaz satan firmalar bulursunuz ve buralardan ihtiyacınız olan fiyat ölçüsünde cihaz satın alırsınız. Bu cihazın jelatinini açmadan bayiye ulaştırırsınız. Bizlerde cihazın fiyatını bir miktar düşürerek geri alınmakta böylelikle elinize nakit para geçmektedir.

Cihaz Ne kadar Alınır? Ne Kadara Satılır?

Normal şartlarda aldığınız telefon ne kadar yüksek modelde ve ne kadar yüksek fiyatta olursa olsun, satmak istediğiniz zaman ikinci el kategorisine girecektir. Bu nedenle ikinci el telefon satan mağazalar da dahil olmak üzere sizden yüksek miktarda para kesecektir. Örneğin; 5000 liraya bir telefon aldınız diyelim. Bu telefonu satmak istediğiniz zaman ikinci el telefon firmaları 3500-4000 miktarında bir fiyat verecektir. Telefonu satın aldığınız bayi daha çok ücret verecektir. Bu sebeple size 5000 liralık bir telefon için yaklaşık olarak 4.500 liralık bir kredi elde edebilirsiniz. Eğer telefonu sizler internetten satmak isterseniz bir çok forumda bunun örneklerini görebilirsiniz. Paketinden açılmamış i phone gibi bir çok ilana rastlayabilirsiniz.

Faturalı Hattım Yoksa Ne Yapabilirim?

Eğer faturalı hattınız yoksa ama en az altı ay süreli bir sabit telefon aboneliğiniz varsa veya bir yıl süreli bir internet aboneliğiniz varsa, bu yöntemden faydalanabilirsiniz.

2.476 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. caner dedi ki:

    su faturasına nasıl kredi veriliyor

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?