Acil Paraya İhtiyaç Duyanlara Firmamızdan Müjde

Acil Paraya İhtiyaç Duyanlara Firmamızdan Müjde

Ülkemiz koşullarında para çok büyük bir güçtür. Hemen hemen herkesin belli dönemlerde ciddi nakit ihtiyaçları olmaktadır. Bankalar ile bu ihtiyacı gideremeyen kişiler yani bankalardan kredi alamayan kişiler ya kredi danışmanlık firmalarına başvurmakta ya da firmamız gibi basit yollarla kredi veren kişilere ulaşmaktadır. Kredi danışmanlık firmaları yasal işlemler yapmamaktadır. Fakat firmamız hattınız üzerinden kredi vermekte yani yasallıktan uzak herhangi bir işlem yapmamaktadır.

Firmamız Kredileri Nasıl Vermektedir?

Firmamız faturalı hatta sahip müşterilerine kolayca kredi vermektedir. Bunun tek koşulu en az 6 ay süreli bir faturalı hatta sahip olmak ve bu hattın aylık faturalarını düzenli ve eksiksiz şekilde ödemiş olmalarıdır. Sizler hattınız üzerinden taksitle telefon veya elektronik cihaz satan firmalar bulursunuz ve buralardan ihtiyacınız olan fiyat ölçüsünde cihaz satın alırsınız. Bu cihazın jelatinini açmadan bizlere ulaştırırsınız. Bizlerde cihazın fiyatını bir miktar düşürerek yani belli bir komisyon ücreti alarak size ihtiyacınız olan krediyi temin ederiz.

Komisyon Ücretleri Ne Kadardır?

Komisyon ücreti, aldığınız telefona göre değişiklik göstermektedir. Normal şartlarda aldığınız telefon ne kadar yüksek modelde ve ne kadar yüksek fiyatta olursa olsun, satmak istediğiniz zaman ikinci el kategorisine girecektir. Bu nedenle ikinci el telefon satan mağazalar da dahil olmak üzere sizden yüksek miktarda para kesecektir. Örneğin; 5000 liraya bir telefon aldınız diyelim. Bu telefonu satmak istediğiniz zaman ikinci el telefon firmaları 3500-4000 miktarında bir fiyat verecektir. Bizler bazı telefon firmaları ile anlaşmalı olduğumuz için bu fiyattan daha yüksek satarız. Bu sebeple size 5000 liralık bir telefon için yaklaşık olarak 4.500 liralık bir kredi vermekteyiz. Eğer telefonu sizler satmak isterseniz, en yüksek fiyat veren mağazamıza sizi yönlendirebiliriz. Elbette bunun için de aracı komisyonu almaktayız. Bu fiyatta 50 lira ile 100 lira arasında değişmektedir.

Faturalı Hattım Yoksa Ne Yapabilirim?

Eğer faturalı hattınız yoksa ama en az altı ay süreli bir sabit telefon aboneliğiniz varsa veya bir yıl süreli bir internet aboneliğiniz varsa, bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

1.425 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. caner dedi ki:

    su faturasına nasıl kredi veriliyor

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?